MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

Kralovice "muži A"  
SO 10.8. 17:00 - Kralovice vs. TJ Start Bělá nad Radbuzou 2:5
⚽️ Lavička 2x
NE 18.8. 17:00 - TJ Sušice vs. Kralovice 2:3
⚽️ Bulín M., Lavička, Koča
SO 24.8. 17:00 - Kralovice vs. TJ Žichovice 0:2
SO 31.8. 17:00 - FK Žákava vs. Kralovice 2:6
⚽️ Dušička 2x, Pánek 2x, Bulín M., Vrána
SO 8.9. 17:00 - Kralovice vs. TJ Košutka Plzeň 2:3
⚽️ Běhounek, Bulín M.
SO 14.9. 16:30 - TJ Svatobor Hrádek vs. Kralovice 4:2
⚽️ Kulhánek, Koča
SO 21.9. 16:30 - Kralovice vs. SK Starý Plzenec
NE 29.9. 16:00 - Rokycany "B" vs. Kralovice

Kralovice "muži B" 
NE 25.8. 14:00 - Kralovice vs. FK Trafo Hadačka 8:0
⚽️ Mandaus 2x, Běláč 2x, Pánek, Zeman st., Purkar, Vrána
SO 31.8. 17:00 - TJ Trnová vs. Kralovice 8:4
⚽️ Purkar 2x, Pecka, Zeman st.
NE 8.9. 14:00 - Kralovice vs. Slovan Blatnice 3:1
⚽️ Purkar 2x, Ježek
SO 14.9. 16:30 - Baník Kamenný Újezd vs. Kralovice 2:3
⚽️ Purkar 2x, Pecka
NE 22.9. 14:00 - Kralovice vs. TJ Sokol Dobříč
NE 29.9. 14:00 - Kralovice vs. Sázavan Bezvěrov

Kralovice "dorost" 
SO 24.8. 13:30 - Kralovice vs. TJ Sokol Plzeň-Letná 8:1
⚽️ Hurt 2x, Haller 2x, Berbr 2x, Vrána, Sládek D.
NE 1.9. 14:00 - TJ Sokol Křimice vs. Kralovice 
UTKÁNÍ ZRUŠENO Z DŮVODU ODSTOUPENÍ DOMÁCÍCH ZE SOUTĚŽE 
SO 7.9. 13:30 - Kralovice vs. FK Bohemia Kaznějov 12:0
⚽️ Hurt 2x, Vrána 2x, Pecka 2x, Zeman ml. 2x, Bebr, Souček, Kučera, Babuška
SO 14.9. 10:00 - TJ Vodní stavby Plzeň vs. Kralovice 2:5
⚽️ Vrána 2x, Hurt, Berbr, Gažák
SO 21.9. 13:00 - Kralovice vs. FC Spartak Chrást
SO 28.9. 10:00 - TJ Sokol Mladotice vs. Kralovice

Kralovice "starší žáci"
NE 8.9. 11:00 - Kralovice vs. TJ Tlučná 4:1
⚽️ Sládek D. 4x
SO 14.9. 14:00 - Baník Kamenný Újezd vs. Kralovice 0:20
⚽️ Škrle 7x, Sládek D. 6x, Pecka J. 3x, Škvor, Jílek, Hlavina, Lang J.
NE 22.9. 11:00 - Kralovice vs. Sokol Plasy
NE 29.9. 11:00 - Kralovice vs. Sokol Mladotice

Kralovice "mladší žáci"
PÁ 6.9. 17:00 - Kralovice vs. Sokol Manětín 6:2
⚽️ Péc 3x, Vegricht 2x, Škvor
PÁ 13.9. 17:00 - Kralovice vs. Sokol Dolní Bělá 17:1
⚽️ Berbr M. 3x, Biersak 2x, Škvor 2x, Bulín M. 2x, Prey 2x, Péc D., Beneš, Vegricht, Mudra
PÁ 20.9. 17:00 - SK Horní Bříza vs. Kralovice
PÁ 27.9. 17:00 - Kralovice vs. TJ Slavoj Žihle

Kralovice "starší přípravka"
PÁ 6.9. 17:00 - Kralovice vs. Olympie Kožlany 19:4
PÁ 13.9. 17:00 - Kralovice vs. FK Bohemia Kaznějov 1:18
PÁ 20.9. 17:00 - Sokol Plasy vs. Kralovice
PÁ 27.9. 17:00 - Kralovice vs. Sokol Kozojedy

Kralovice "mladší přípravka"
PÁ 13.9. 17:00 - Kralovice vs. FK Bohemia Kaznějov 6:4
PÁ 20.9. 17:00 - Sokol Plasy vs. Kralovice
PÁ 4.10. 17:00 - Slavoj Žihle vs. Kralovice

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY

Kralovice "muži A"

28.7. - Tatran Rakovník - Kralovice       3:5
3.8. - Sokol Plasy - Kralovice                 1:3

Kralovice "muži B"
18.8. - Kralovice - Sokol Mladotice       2:4

Kralovice "dorost"
11.8. - SK Rapid Plzeň - Kralovice
17.8. - Kralovice - Košutka Plzeň


© 2019 TJ Sokol Kralovice, Tyršova 406, Kralovice 331 41